Z

 ponad 35cio letnim doświadczeniem i sukcesami zarówno na sali sądowej jak i poza nią, Kancelaria Adwokacka Therman Law Offices, Ltd. jest wybitną kancelarią reprezentowaną przez doświadczonych, nieustępliwych i przede wszystkim skutecznych prawników.

Prowadzeni przez mecenasa Charlsa N. Thermana, nasi adwokaci są gotowi pomagać Wam i Waszym bliskim reprezentując Wasze sprawy w sposób umiejętny i agresywny tak, aby zapewnić maksymalny sukces. Nasz personel jest gotowy służyć pomocą Tobie i Twojej sprawie.

Odzyskaj spokój ducha dzięki pomocy na jaką zasługujesz. Nasi prawnicy pomogą Ci ponownie poskładać Twoje życie w spójną całość.

Siéntase tranquilo – obtenga la ayuda que usted merece.  Nuestros abogados están listos para ayudarle a recomponer su vida.

Therman Logo 150

  • Zapewniamy darmowe konsultacje i ocenę sprawy
  • Wizyty w domu lub w szpitalu- jeżeli masz problemy z poruszaniem się, my możemy przyjechać do Ciebie
  • Nie pobieramy żadnych opłat od Ciebie dopóki sprawa nie zostanie rozstrzygnięta lub wygrana
  • Wypełnimy w Twoim imieniu wnioski i formularze ubezpieczeniowe oraz aplikacje świadczeń z tytułu wypadku.

ZADZWOŃ DO NAS PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ:

Chicago: (312) 588-1900 Przedmieścia : (773) 545-8849

Charles N Therman

ZOBOWIĄZANIE WOBEC NASZYCH KLIENTÓW

Jako lokalni adwokaci specjalizujący się w obrażeniach cielesnych walczymy o to, żeby każdy z naszych klientów miał równe szanse w sądzie, nawet przeciwko dużym i silnym korporacjom i firmom ubezpieczeniowym. Naszym celem jest zapewnie każdemu z naszych Klientów najmocniejszej i najbardziej efektywnej reprezentacji.  Jest dla nas bardzo ważne żeby każdy miał dostęp do wymiaru sprawiedliwości, co często jest przywilejem  najbogatszych i najsilniejszych. Zobowiązujemy się  walczyć  w Waszym imieniu i przy Waszym boku oraz żądać sprawiedliwości na którą zasługujecie.

Z poważaniem,

Charles N. Therman, Esq.

Therman_signature

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYSŁAĆ E-MAIL, wypełniając ten formularz.